Wymiana i zwroty

Wymiana towaru:
 
Nasza firma rozumie, że sprzedaż internetowa wiąże się z ryzykiem dokonania błędnego zakupu. Dlatego w razie pomyłki, bez problemu wymieniamy towar na właściwy. W takim przypadku prosimy o odesłanie do nas paczki wraz z paragonem i informacją co mamy wymienić. Jeśli wymieniony produkt jest droższy poprosimy o dopłatę. Jeśli jest tańszy dokonamy zwrotu pieniędzy na wskazane konto bankowe. Wymianę dokonujemy zazwyczaj w ten sam dzień, w który otrzymujemy zwrot.
 
W przypadku wymiany dzielimy się z klientami kosztami wysyłki, tzn. klient płaci za przesyłkę w naszą stronę, a my pokrywamy koszty ponownej wysyłki do klienta. Wyjątkiem stanowi sytuacja jeśli to z naszej winy klient otrzymał niewłaściwy produkt. W takim przypadku nasza firma pokrywa koszty wysyłki w obie strony.
 
Zwroty: 
 
Każdy towar zamówiony w sklepie Avenis-promocja.pl można do nas zwrócić do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W przypadku zwrotu prosimy do środka włożyć paragon, który jest zawsze dołączony do przesyłki oraz zapakować towar najlepiej w folię bąbelkową i pudełko kartonowe. Zwrot jest możliwy, jeśli towar jest zwracany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Wyjątkiem są towary, przy których znajduje się ikonka 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy. Te wyróżnione towary można do nas zwrócić również po użyciu. W takim przypadku jednak, w zwracanym produkcie musi być przynajmniej 3/4 zawartości. Pieniądze wysyłamy przelewem na wskazane konto bankowe do 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej.